KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Bordex Boya San. ve Tic. A.Ş. dekoratif boyalar alanına, Avrupa'nın en büyük
dekoratif boya üreticileri ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. Şirketler arası işbirliği, hem Bordex hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası niteliğinde olup; Bordex Boya markası, Avrupa'nın Boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk Tüketicisi ile buluşturmuştur. En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan Bordex, marka yatırımının da önemine inanarak bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar da yapmıştır.

Bordex ; çevre, enerji verimliliği, sürdürülebilirlik politikaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemiz gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Developed by TED Innovation @ 2023

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BORDEX

Ülkemiz için neler yaptık?

2010
KURULUŞ YILI
2000
MEMNUN MÜŞTERİLER
190
FİRMA BİZİMLE ÇALIŞIYOR
2
OFİS
21
TAKIM ÜYELERİ
750
TAMAMLANAN PROJELER

TARİHÇEMİZ

Hayatı Mutluluğa Boya

Bordex Boya Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş, dekoratif boyalar alanına, Avrupa'nın en büyük
dekoratif boya üreticileri İle teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. Şirketler arası işbirliği, hem Bordex hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası niteliğinde olup; Bordex Boya markası, Avrupa'nın Boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk Tüketicisi ile buluşturmuştur. En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle 'kaliteli üretim yapan, öncü ve yenllikçi marka kimliği kazanan Bordex, Marka yatırımının da önemine İnanarak bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar da yapmıştır

Borda ; çevre, enerji Verimliliği, sürdürülebilir politikaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle
ülkemiz gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Developed by TED Innovation @ 2023